Mavi Beyaz Banyolar

Küçük banyolar ufak dokunuşlar ile daha aydınlık, ferah ve rahatlatıcı bir yer haline gelebilir. Banyolarda mavi beyaz renk tonları sıkça tercih edilen renklerdendir. Bu tonları mavi beyaz banyolar için doğru kullanmak banyomuzu olduğundan büyük ve şık bir hale getirebilir.

Mavi beyaz banyolar stres

birevim kredisiz ev

Mavi, stresi azaltan ve kişilere dinginlik, rahatlık duygusu veren bir renktir. Zaten masmavi bir gökyüzüne baktığımızda da bu duyguyu hissetmez miyiz? Mavinin en açık rengi kişilere daha fazla özgürlük ve rahatlık sağlar. Bu sebeple mavi ve beyazın kullanılmış olduğu banyolar kişilerdeki stresi azaltır.

Banyolarınız da mavi rengini kullanarak sakinleştirici, rahatlatıcı bir ortam hazırlayabilirsiniz. Banyolarınızda maviyle beraber beyaz rengini kullandığınızda olduğundan daha aydınlık bir banyoya sahip olabilirsiniz. Mavi beyaz banyolar ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz ve sakinleşeceğiniz bir ortam yaratmış olursunuz. Mavi ve beyazın birleşimi, banyo için oldukça ideal renk uyumlarıdır.

Mavi beyaz banyolar için renk tonları

Mavi rengini tek bir tonda tercih etmek yerine birkaç tonunu kullanmanız daha iyi olacaktır. Derinlik kazandırmak istenen yerlerin mavi olması ve aydınlık yaratılmak istenen yerlerin beyaz kullanılması banyonuzu çarpıcı bir hale getirir. Mavi beyaz banyolarda açık maviyi ve beyazı tercih ederseniz aydınlık bir banyoya sahip olabilir ve açık mavinin insanı dinlendiren özelliğinden faydalanabilirsiniz. Eğer geniş bir banyonuz var ise mavi beyaz banyolar için mavinin daha koyu tonlarını kullanabilir ve sofistike bir banyo elde edebilirsiniz.

Mavi ve beyazın kullanıldığı banyolar sıklıkla tercih edilir fakat bu renklerden yararlanmak ve çarpıcı banyolara sahip olabilmek için bazı püf noktalar vardır. Renk oyunları ile banyonuzu olduğundan daha geniş ve ferah bir ortam haline getirebilirsiniz. Renklerin birbiriyle uyumlu olabilecek tonlarda seçilmesi banyonuzun şık bir hal alabilmesi için önemli bir ayrıntıdır. Doğru tonlar seçildiği takdirde banyolar daha çağdaş ve modern bir görünüme kavuşabilirler.

Mavi beyaz banyolarda gümüş

Banyonuzda mavi ve beyaz rengini daha eşsiz bir hale getirmek istiyorsanız gümüş renginden faydalanabilirsiniz. Banyoda bulunan metal materyaller için gümüş rengini tercih edebilirsiniz. Örneğin banyo aynasının çerçevesini gümüş renginde seçebilirsiniz. Ayrıca dolap kapaklarının kulpları da gümüş renginde seçilebilir.

Ayrıca banyolarınızın daha ferah görünmesini istiyorsanız banyonuzda bulunan çamaşır makinesi gibi eşyalarınızı beyaz bir dolap içerisine saklayabilirsiniz. Geniş bir banyo için küçük detaylar önemlidir fakat gereksiz ayrıntılardan uzak durmalısınız. Bu sayede şık banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

2 − 1 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |