Mersin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bir ev satın almak uzun zamandır, hepimizin rüyalarını temelini oluşturuyor; üniversiteye git, bir iş bul, evlen, bir ev satın al ve çocuk sahibi ol. Ev satın almak, yetişkin olarak kabul edilmek için listeden kontrol etmeniz gereken şeylerden sadece bir tanesidir. Ama bize satılan tek şey ev sahipliği midir?

Bir ev satın almaya hazır olduğunuza inanıyorsunuz. Yaşayacak bir yere ihtiyacınız var ve her ay kira için “paranızı bir kenara atmaktan” bıktınız. Satın aldığınız ev harika bir yatırım olacak, değil mi? Ev mi istiyorsun yoksa yatırım mı istiyorsun? Güvenlik mi yoksa özgürlük mü arıyorsunuz? Kiralama ve satın alma arasındaki ödünleşmeleri açıklayan birçok makale var, ancak bu makale bunlardan biri değil.

birevim kredisiz ev

Size pandemiyi fırsata çevirerek ev sahibi olmanın en kolay yolunu anlatacağız.

Mersin Birevim Taksitle Ev Al

İyi bir yatırım, ödediğinizden daha fazla kazandıran bir şeydir. Ev Satın Almak veya Almamak Ev sahipliğine kredisiz ev al.  Her finansal kararın finansal olarak en iyi olana dayalı olması gerekmez. Ev sahibi olmanın pek çok maddi faydası vardır. Ancak ayrıca sahip olmanın gururu, tadilatlarla kişiselleştirme özgürlüğü, aileniz için kök salma.

Birevim 2006 yılından bu yana binlerce aileyi ev sahibi yaptı ve yapmaya devam ediyor. Peşinatsız ve küçük taksitlerle kredisiz ev vaadini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Küçük gruplarda yer alarak vade tarihiniz ve evi alma tarihiniz çekilişle belirlenebildiği gibi kendinizde evi alma tarihinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.  Bu tamamen finansal durumunuz ve hangi ekonomi grubuna dahil olmanız ile ilgilidir. Birevim tasarruf finans sistemlerinde her gelir grubuna uygun bir ödeme sistemi mevcuttur. İlgili uzmanlar ile görüşerek taksitle ev satın alabilirsiniz. Peşinatsız ev kampanyalarından her Türk vatandaşı faydalanabilir.

 

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Mersin’de Ev Sahibi Ol

Kısa ve uzun vadeli finansal hedeflerinize karşı ev satın alma veya kiralama nedenlerinize bakmanız gerekir. O zaman siz ve aileniz için neyin doğru olduğuna karar verebilirsiniz. Özgürlüğü seçiyorum. İstediğim yerde yaşama özgürlüğü, istediğim her işi yapma özgürlüğü, çalışma yıllarım boyunca biriktirdiğim gelir akışları erken emeklilikte tüm harcamalarımı destekliyor. Ancak size ilk evinize sahip olmak için diğer herkesin izlediği yolu takip etmeniz gerekmediğini göstermek istiyoruz. maaş makbuzlarınızı ve banka hesaplarınızı toplamadan ve doğru evi arayan açık evleri aramaya başlamadan önce, doğru evin sizin için ne anlama geldiğini sorun. Ve gerçekten almak istediğiniz evi olurundan fazla fiyata almak istemediğinize emin olun.  Kredisiz ev alma avantajını değerlendirerek Mersin’in güzel coğrafyasında evinize kavuşun.  Dilerseniz yaşayın dilerseniz yatırım için tutun.

Mersin Birevim Şube Bilgileri

Mersin Akdeniz Şubesi

0212 622 14 76

İhsaniye Mah. Zeytinlibahçe Cad. No:112/B

Akdeniz / Mersin

Mersin Tarsus Şubesi

0212 622 14 90

Şehit Mustafa Mah. İsmetpaşa Blv. No:18A

Tarsus / Mersin

Mersin Yenişehir Şubesi

0324 325 53 57

Cumhuriyet Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:298/D No:298

Yenişehir / Mersin

birevim

Leave a Comment

eight − four =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |