Mondi Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Mondi özel tarzı ve detaylara dikkat eden projeleri ile ülkemizin en çok tercih edilen mobilya firmaları arasında yer alıyor. Yüksek kaliteli ürünler sunmasının yanında ayrıca her tarza uygun renk seçenekleri, her yıl değişen oturma grupları ile insanların öncelikli tercihleri arasında her zaman yer almayı başarıyor.

birevim kredisiz ev

Mondi oturma grupları fiyatları kalitesine, tarzına ve işçiliğine göre farklılık gösteriyor. Mondi firması mobilya sektörüne 1990’lı yıllar ile giriş yapmaya başladı. Günümüzde 150 bin metrekareyi bulan üretim alanı ile dünyanın ve ülkemizin en büyük üreticileri arasında yer alıyor. Oturma grupları başta olmak üzere yatak odası, genç odası, yemek odası ve birçok farklı tamamlayıcı ürün ile sizlere hizmet veriyor.

Özellikle yeni evlenecek çiftlere özel yaptıkları düğün kampanyaları ile insanların istedikleri her ürüne rahat bir şekilde ulaşmasına imkan tanımış oluyorlar. Günümüzde kadar yüzbinlerce ürün hazırlayan ve pazarlayan firma öncelikli olarak insanların ihtiyaçlarını belirliyor ve bu ihtiyaçlara göre yapılan hazırlıklar ile satışa bunları sunuyor.

Mondi Oturma Grupları ve Fiyatları

Mondi oturma grupları fiyatları netlik göstermiyor. Özellikle düğün yapmak isteyenler bu oturma grupları arasında bir tanesini tercih ediyorsa onun için belirlenen özel kampanyalardan yararlanma şansına sahip oluyor.

Sizlerde bu özel ürünlerden bir tanesine ve daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız Mondi mağazalarına giderek veya kataloglara bakarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Her bütçeye uygun oturma grubu veya diğer mobilya malzemelere sizlere sunulduğunu rahatlıkla göreceksiniz.

Vanesa Midi Koltuk Takımı ve Fiyatı

Mondi firmasının ürettiği koltuk takımları sürekli olarak güncelleniyor. Vanesa Midi Koltuk Takımı 2022 yılından itibaren özel bir üretim ile müşterilere sunulan bir modeldir. 24 ay garanti süresi ile sunulan bu oturma grubu iki tane üçerli koltuk ve bir tanede tekli koltuk modeli ile birlikte sunuluyor. Bu oturma grubunun üretiminde kullanılan kumaşların en büyük özelliği silinebilir olmasıdır.

Ücretsiz bir şekilde montajı yapılan bu ürün yüksek ayaklı bir şekilde üretilerek sizlere sunuluyor. Kaliteli malzeme kullanılmasının yanında zarif bir tasarıma da sahip olan bu modeli isteyen herkes Mondi satış mağazalarından alabiliyor.

Vanesa Midi Koltuk Takımı Fiyatı : 23.992 TL

Lexus Midi Koltuk Takımı ve Fiyatı

Lüksü ve kaliteyi öncelikleri haline getirenler için Lexus Midi Koltuk Takımı öncelikleri arasında yer almalıdır. Krem, Mavi, Siyah ve Yeşil olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip olan bu oturma takımı 24 ay garantili bir şekilde sunuluyor.

Mondi oturma grupları içerisinde bu takım üçer kişilik iki koltuk ve bir kişilik berjer ile birlikte sunuluyor. Tasarımında yatak özelliğinin olmasına dikkat edilmiş, yüksek ayak detayı eklenmiş, kullanılan kaliteli kumaşı ile rahatça silinebilmesi sağlanmıştır. Bu özel ürünü almak isteyenler için aşağıdaki fiyatı ödemek yeterli oluyor.

Lexus Midi Koltuk Takımı: 18.550 TL

Orion Midi Koltuk Takımı ve Fiyatı

Mondi tarafından sunulan ürünlerden bir tanesi de Orion Midi Koltuk Takımı olarak dikkat çekiyor. Antrasit, Krem ve Turuncu olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunan bu özel takım dikkatli kullanıcılar için birçok detayı ile birlikte sunuluyor. Yükseklik ve derinlik anlamında çok geniş olan bu oturma grubu üçlü koltuk ve berjerden oluşan bir set olarak sunuluyor.

Yatak özelliğini bulunmasının yanında tasarımında yüksek ayak ve bunun yanında silinebilir kumaş olması dikkat çekiyor. Üç farklı rengi bulunan takım için firma ücretsiz montaj imkanı sunmasının yanında ayrıca 2 yıl garanti ile birlikte sizlere sunuyor.

Orion Midi Koltuk Takımı: 17.990 TL

Hürrem Midi Koltuk Takımı ve Fiyatı

Kendisini evinde kral ve kraliçe olarak hissetmek isteyenlere Mondi, Hürrem Midi Koltuk Takımını sunuyor. Oturma grubu içerisinde koltuk başlarından yastık ve diliş detaylarına kadar her şeyin özel olduğu bu oturma grubu için üç renk sunuluyor. Krem, Siyah ve Yeşil renk seçeneklerini evinizde iç mekan veya diğer eşyaların rengine göre tercih etmeniz mümkün olabiliyor.

24 ay garanti süresi bulunan bu oturma grubu ayrıca silinebilir kumaş kullanılarak üretiliyor. El emeği ve ince işçilik ile üretilen bu ürün evinizde kendinizi rahat ve mutlu hissetmenize yardımcı olacaktır. Hürrem Midi Koltuk Takımını tercih etmek isteyenler bu fiyatı ödemesi yeterli oluyor.

Hürrem Midi Koltuk Takımı: 17.990 TL

Milano Midi Koltuk Takımı ve Fiyatı

Mondi oturma grupları arasında kendisini özel ve modern bir dünyada hissetmek isteyenler için en iyi tercih Milano oturma grubu olarak dikkat çekiyor. Firmanın en yeni ürünlerinden birisi olan bu ürün 2 tane üçerli koltuk, bir tane berjer ile birlikte sunuluyor. Yüksek ayak detayına sahip olan bu oturma grubu için birden fazla renk sunuluyor.

Milano Midi Koltuk Takımı almak isteyenler için Gri, Kahve, Turuncu ve Yeşil renk seçenekleri bulunuyor. Ürünün tasarımında silinebilir kumaş bulunmasının yanında ücretsiz bir şekilde montaj yapılıyor ve 2 yıl garanti süresi ile sunuluyor. Kullanmak isteyenler için yatak özelliği de bu modern grupta bulunuyor.

Milano Midi Koltuk Takımı Fiyatı: 17.990 TL

Bendis Midi Koltuk Takımı ve Fiyatı

Oturma odanızda farklı bir tarz isteyenler için Mondi’nin sunmuş olduğu Bendis Midi Koltuk Takımı en doğru tercih olarak sunuluyor. Antrasit-Bordo ve Turuncu-Sarı olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunulan bu oturma grubu 24 ay garanti süresi ile birlikte satışa sunuluyor.

Rahat bir tarzı bulunan oturma grubu içerisinde özel detaylara çok dikkat edilmiş olması ürünün öne çıkan detayları arasında yer alıyor. Teslimat ve montajın ücretsiz olduğu üründe silinebilir kumaş kullanılıyor olması da dikkat çekiyor.

Bendis Midi Koltuk Takımı Fiyatı: 16.989 TL

birevim

5 Comments

Leave a Comment

14 + 17 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |