Mondi Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

Yeni evlenecek olan ve evlerini yenileyecek olan kişiler için en önemli detayların başında oturma grupları gelmektedir. Evdeki zamanın büyük bir kısmını geçtiği koltuk takımı modelleri, her açıdan ihtiyaçlara uygun olmalıdır. Aynı zamanda alan büyüklüğü için ideal bir tasarıma sahip olması, dekorasyonda zevkiniz en iyi şekilde yansıtan özelliklere sahip olması gerekir. Mondi oturma grupları, modelleri ve fiyatları da bu konuda sizlere istediğiniz fırsatları sunmaktadır. Koltuk takımı seçenekleri ile sizlere geniş bir ürün kataloğu ve uygun fiyat aralıkları sunmaktadır.

birevim kredisiz ev

Martina Koltuk Takımı Modeli

3-3-B parçalarından bir araya gelen Martina Koltuk Takımı modeli, oturma alanlarınız için ergonomik, rahat bir seçeneğe sahiptir. Hem sünger hem kumaş kalitesi ile kullanışlı olan koltuk takımı, çizgi dikiş detayları ile zenginleşmiştir. Aynı zamanda sade, modern tasarımdan hoşlananlar için ideal bir seçenek olarak sunulmaktadır. Tasarımında kullanılan kırlentler, tasarımı modern çizgiler içerisinde ön plana çıkarmaktadır.

Toscana Koltuk Takımı Modeli

Özellikle ev temizliğine ayırdığınız vakti önemli ölçüde azaltacak olan kolay silinebilen kumaşı ile oturma alanlarında en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Yatak olma özelliği ile üst düzey konfor sunan Toscana koltuk modeli, aynı zamanda bazalı koltuk takımı seçenekleri için de yer almaktadır. Klasik çizgilerde yer alan tasarımı, düğme ve dikey dikiş detayları ile zenginleştirilmiştir.

Alvina Koltuk Takımı Modeli

Oturma grubu tercihinde koyu renk, modern tasarıma sahip koltuk takımı modelleri arasında en çok tercih edilen Alvina Koltuk takımı modeli, kolay silinen kumaş özelliği ile koyu renk koltuk takımı zorluğunu tarihe karıştırmaktadır. Özellikle alerjik bünyelerin kullanımına uygun olan sağlığa zararlı hiçbir madde buluşmadan üretilmiştir. Şık ve modern tasarımının yanı sıra rahatlık ve konfora da önem veriyorsanız Alvina Koltuk takımı modeline bir şans vermelisiniz.

Venedik Koltuk Takımı Modeli

Tok duruşu ile oturma odası ve salon dekorasyonunda tercih edilen koltuk takımı modellerinde ilk sıralarda yer alan Venedik Koltuk takımı modeli, konfor konusunda en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Yuvarlak koltuk detayları, dikey çizgi dikişleri ile tasarımında spor yansımaları hissettiren koltuk takımı modeli, yeni sezon trendleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Festa Koltuk Takımı Modeli

Konforun ön plana çıktığı koltuk takımı modelleri arasında yer alan Festa Koltuk takımı modeli, kırlent detayları ile hareketli bir tasarıma sahiptir. Yerden yüksek ayakları ile temizliği de konforlu hale getiren koltuk takımı, malzeme kalitesi ile dikkat çekmektedir. Paralel çizgi dikişleri ve kol kenarlarında yer alan düğme detayları ile zenginleştirilen tasarımı, minimalist çizgilerde kaliteli, yüksek rahatlık sunan, ergonomik bir koltuk takımı seçeneği sunmaktadır.

Novita Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımı seçeneğinde rahatlığı ön planda tutan kişilerin ilk tercihi olan Novita Koltuk takımı modelleri, yatak olabilme özelliği sayesinde son derece işlevsel bir takımdır. Sağlığa zararlı maddelerden uzak seçenekler ile üretilen model, çapraz çizgi detayları ile zengin, gösterişli bir tasarıma sahiptir.

birevim

5 Comments

Leave a Comment

*

code

3 × 1 =