Morevim Nedir? Morevim Ev Alma

Ev alma yoluna girdiyseniz ve ödeme planınızı çıkardıysanız geriye tek bir şey kalıyor. Morevim ile irtibata geçebilirsiniz.  Küçük taksitlerle ev sahibi olmanıza olanak sağlayan sistemleri faizsiz tasarruf sistemleridir.  Morevim ev alma sistemleri taksitle faizsiz mülk sahibi olmanızı sağlayan bir sistemdir.  Ülkemizde 30 yılı aşkın süredir devam eden sistem Avrupa’da 1770’li yıllarından beri devam etmektedir.

Morevim kullanıcısına birçok ek avantaj sunar;

  • Aldığınız evin değeri dışında kira yardımı vb. ek maliyetler ödemezsiniz.
  • 25 kişiden başlayan yatırım gurupları 250 kişiye kadar ulaşabilmektedir.
  • Banka kredisi gibi benzeri ev alma yöntemlerinden daha ucuza mal edersiniz.
  • Morevim sisteminde ev alma sıranız geldiğinde bekletilmezsiniz.

Morevim Nedir? Morevim Kimin?

Morevim sizlere olabilecek tüm desteği verir ancak önden sizde bazı planlamalarınızı yapmalısınız.   Daha kolay borcunuzu kapatmak istiyorsanız, peşinat için tasarruf edin. Ancak Mor Evim peşinatsız da ev sahibi olmanıza yardımcı olur. Herhangi bir bankadan kredi notunuzu kontrol edin. Satın almak istediğiniz evi bulun. Emlakçınız ile ev hakkında bilgi sahibi olun. Giderlerinizi öğrenin. Her ay ne kadar tasarruf yaparak taksit ödeyebileceğinize karar verin. Ekonominiz hakkında tüm veriye sahipseniz şimdi iş sadece Morevim’den bilgi almaya kalıyor.  Size en uygun ödeme sistemini öğrenmek için Morevim Yetkilisi ile irtibata geçin.

Morevim yönetim kurulu başkanı Makina Müh. Ömer Faruk GÜLEŞ  Tasarrufa Dayalı Faizsiz Birikim Sistemi için oldukça iddialı konuşuyor. Şirketin beş yılda üneş Enerji Sistemleri, Biyogaz Enerji Sistemleri ve argesi devam eden Rüzgar Enerji Sistemleri ile yatırımlarımıza hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

Morevim Şikayet ve Yorumlar

Müşteriler, birisinin dinlediğini ve anlaşıldığını bilmek ister ve sorunu memnuniyetle karşılamaya hazır olduğunuzu umar. Durum ne olursa olsun, bir müşteri dikkatinize bir şikayet getirdiğinde – bunu arzu edilenden daha farklı bir şekilde yapsa bile -müteşekkir olun. Ayrıca, bir müşteri şikayetinin yanlış ele alınmasının işletmeye pahalıya mal olabileceğini anlamalıyız. Morevim müşteri memnuniyetini sağlamak adına etkin dinleme yapmaktadır. Şikayet sitelerini kontrol ettiğimizde Mor Evim adına açılan 7 şikayetinde çözümlendiğini  gördük. Çözülen şikayet oranı %28 ile oldukça başarılı.

Morevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Morevim, Sıra Belirlemeli Yöntem, Sıra Belirlemeli Hızlı Teslimat Yöntemi,Peşinatlı Yöntem olmak üzere üç sistem modeli ile hizmet vermektedir.   Hesaplamalar seçtiğiniz sisteme ve ödeme planınıza göre belirlenmektedir.

Morevim Şubeler Nerede?

Türkiye’nin dilediğiniz yerinde dilediğiniz mülke satın almak artık kolay! Dilerseniz Türkiye genelinde yer alan şubelere birebir gidebilir  yada günümüz teknolojisine uygun telefon ile sorularınızı yönlendirebilirsiniz.  444 5128 yada 0552 3855128 nolu hattan destek alabilirsiniz.  Morevim uzmanları sizleri bilgilendirmek üzere hattın diğer tarafında olacaklar.

Merkez ofisi Yenimahalle – Ankara’da bulunan Morevim ayrıca ülkenin birçok noktasında hizmet veriyor.  Morevim web sitesinden tüm şube adreslerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.