Muğla Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Avantajlı ve kredi faizi olmadan nasıl ev sahibi olabilirim? İşte bu sorunun yanıtına az sonra ulaşacağız.

  • Almak istediğiniz evin fiyatını ve kaç taksitte ödeyeceğinizi hesaplayın. Bunun için alacağınız evin tutarı gereklidir ve taksit için ne kadar ayırabileceğiniz.
  • Tasarruf finansman sistemi, altın günündeki gibi ya da Anadolu imece usulü gibi sizi ev almak isteyen kişilerden oluşan bir gruba dahil eder.
  • Birevim ile ev sahibi olan on binlerce kişi gibi siz de Birevim güvencesiyle ev sahibi olursunuz.
  • İster çekilişli ister çekilişsiz modellerden birini seçebilirsiniz.
  • Siz taksitlerinizi ödemeye devam edin, kendi evinizde oturmanın keyfini yaşayın.

Muğla’nın Gayrimenkul Avantajı

birevim kredisiz ev

Muğla’da ev almak üstelik kredisiz ve peşinatsız olarak mümkün! Kredisiz ev alma avantajını neden değerlendirmelisiniz.  Aşağıda cennet Muğla’nın neden yatırım ya da yaşamak için en uygun şartlara sahip olduğunu anlatmaya çalışacağız.

Muğla, Akdeniz ile Ege Bölgesi arasında yer almaktadır. Şehir, sakinlerine güzel kumsallarının tadını çıkarırken gün batımını izleme fırsatı sunuyor.

Mükemmel İklim Koşulları ve Turizm Cenneti

Muğla, dünyaca ünlü bir turizm markasına sahiptir. Bodrum, Marmaris ve Fethiye tüm dünyada bilinir. Milas, Akkaya, Ölüdeniz ve Sedir Adaları turizmi seven yabancı yatırımcılar için diğer önemli yerlerdir. Muğla’da dünyaca ünlü lüks oteller bulunmaktadır. Muğla’da yatırım açısından en karlı sektör turizmdir. Her yaz şehre 3 milyondan fazla ziyaretçi geliyor.

 

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

 

Verimli Tarımsal Üretim

Verimli toprak ve elverişli iklim koşulları nedeniyle yabancı yatırımcılar Muğla’da tarım alanına da yatırım yapmaktadır. Ayrıca Muğla’da arıcılık gelişmiştir. Şehirdeki büyük bal üreticileri yabancı yatırımcıları cezbetmektedir. Bölgede zeytin ve narenciye üretimi de gelişmiştir.

Madenler ve Jeotermal Enerji Yatırım Potansiyeli

Muğla’nın farklı bölgelerinde zengin maden yatakları bulunmaktadır. Özellikle Fethiye ilçesinde zengin krom rezervleri bulunmaktadır. Muğla, jeotermal enerji potansiyeli açısından da zengin kaynaklara sahiptir. Muğla’da jeotermal enerji kaynaklarından elektrik üreten 3 farklı santral bulunmaktadır. Son zamanlarda yabancı yatırımcılar enerjiye yatırım yapmak için bölgeyle ilgileniyorlar. Taksitle kira öder gibi ev sahibi ol ve yatırımlarını çoğalt.

Muğla Gayrimenkul Yatırımları

Konut yatırımı için Muğla, Türkiye’nin ideal şehirlerinden biridir. Son yıllarda yabancı yatırımcılar bu nedenle Muğla’da ev satın alıyor. Muğla’da satılık konut fiyatları incelendiğinde, geçen yıl enflasyonun etkisiyle konut fiyatlarının %22 arttığı görülmektedir. Muğla’da ortalama amortisman süresi 25 yıl olarak hesaplanmıştır. Muğla’da konut yatırımı için en değerli ilçeler Ortaca, Marmaris, Dalaman, Fethiye ve Köyceğiz’dir. Son yıllarda bu bölgelerdeki konut fiyatları rekor seviyelerde arttı.

Birevim Çekilişsiz Model

Taksitlerinizi sabit olarak ödeyin ve bu şekilde taksit miktarınıza göre teslim tarihinizi belirleyin.

İnsanlarımızın gelecek planlarına ortak olan Birevim Kredisiz ev sahibi olma avantajlı ödeme sistemi, hayallerini gerçekleştirmenize katkı sağlıyor.

Birevim Muğla Şubesi

Emirbeyazıt mah. Kurşunlu Cad. No:3

Menteşe /Muğla

0212 622 14 93

 

birevim

Leave a Comment

fourteen − 5 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |