Muş Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Yatırım amaçlı bir gayrimenkul satın almayı mı düşünüyorsunuz? Gayrimenkul, dünyanın en zengin insanlarının çoğunu yarattı. Ancak uzmanlar, herhangi bir yatırımda olduğu gibi, yüz binlerce milyona dalmadan önce bilgili olmanın daha iyi olduğu konusunda hemfikir. İşte düşünmeniz ve araştırmanız gereken şeyler.

Muş’ta Ev Sahibi Olmak

birevim kredisiz ev

Muş’ta ev sahibi olmak için kredisiz taksitle ev alma avantajlarını değerlendirin.  53 bin Türk lirasından başlayan Muş satılık ev fiyatları oldukça cazip, ülkemizin her şehrinde ayrı yatırım imkanları varken. Muş’ta ev sahibi olmak uzun vadede iyi bir yatırımdır.  Muş’un hangi bölgesinde ev almalısınız?

İsteyeceğiniz son şey, istikrarlı veya buhar toplayan bir alan yerine, azalan bir bölgede kiralık bir mülkle sıkışıp kalmaktır. Nüfusun arttığı ve bir canlandırma planının yapım aşamasında olduğu bir şehir veya bölge, potansiyel bir yatırım fırsatını temsil eder. Karlı bir kiralık ev seçerken, düşük emlak vergileri olan, iyi bir okul bölgesi ve parklar, alışveriş merkezleri, restoranlar ve sinema salonları gibi birçok olanağa sahip bir yer arayın. Ayrıca, suç oranlarının düşük olduğu, toplu taşımaya erişimin ve büyüyen bir iş piyasasının olduğu bir mahalle, daha büyük bir potansiyel kiracı havuzu anlamına gelebilir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Nedir ve Nasıl Ev Satın alabilirim?

Yüksek faiz oranlarına dikkat edin. Borç para almanın maliyeti 2021’de nispeten az olabilir, ancak bir yatırım amaçlı gayrimenkulün faiz oranı genellikle geleneksel ipotek faiz oranından daha yüksektir. Satın alma işleminizi finanse etmeye karar verirseniz, aylık karınızı fazla etkilemeyecek düşük bir ipotek ödemesine ihtiyacınız vardır. Ya da hiç kredisiz ev alma seçeneği olan tasarruf faizsiz finansmanını değerlendirebilirsiniz.

Taksitle ev alma avantajlarını değerlendirmek için öncelikle her ay ne kadar tasarruf edeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Ve almak istediğiniz mülkün ne kadara mal olacağını, çünkü bu şekilde ödeme sistemlerinden size uygun olan tasarruf finans yöntemini seçebilirsiniz.  Ve vade gibi detaylara vakıf olabilirsiniz.

Birevim Ev Alma Şartları Nelerdir?

18 yaşını geçmiş her vatandaşımız her ay sabit bir gelir beyan ederek ülkenin herhangi bir yerinde ev alabilir. Ev almak için peşinat gerekmez, kredisiz ve faizsiz küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Nasıl ev alabilirim, sorusunun yanıtı oldukça basittir.

Neden Muş’a Emlak Yatırımı Yapayım?

  • Geliriniz pasif olduğundan, ilk ev yatırım ve bakım maliyetlerine rağmen, zamanınızın ve enerjinizin çoğunu normal işinize harcarken para kazanabilirsiniz.
  • Gayrimenkul değerleri artarsa, yatırımınız da değer kazanacaktır.
  • Diğer bir krizin dışında, gayrimenkul değerleri genel olarak borsadan daha istikrarlıdır.
  • Hisse senetlerine veya göremediğiniz veya dokunamadığınız diğer finansal ürünlere yatırım yapmanın aksine, gayrimenkul maddi bir maddi varlıktır.
  • Muş gelişmekte olan bir ilimiz ve şu an Muş ev fiyatları diğer illerimize göre oldukça makul, uzun vadede iyi bir yatırım aracı olarak görülüyor.

Muş Birevim Şubesine Nasıl Ulaşabilirim?

Kültür Mah. Atatürk Blv. No:5 Merkez / Muş

0212 622 14 92

birevim

Leave a Comment

two × 2 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |