Mutfak Dolaplarını Boyayalım

Özellikle ev hanımları günün büyük bir bölümünü mutfakta geçirdiğinden eskiyen mutfak dolapları normal olarak kişilerin pozitif enerjisini alarak tüm günün negatif bir enerjiyle geçmesine sebep olacaktır. Fakat bunun tek çözümü tabi ki, mutfak dolaplarını komple değiştirmek değildir. Yani mutfak dolaplarınız kırık değil sadece renklerinde solma gibi deformeler var ise bu noktada Mutfak Dolaplarını Boyayalım ve mutfaklarımıza yeni bir soluk getirerek yaşantımızı pozitif enerjiyle dolduralım. Nasıl mı? Şöyle ki, isteyen her birey biraz uğraş verici bir iş olsa da mutfak dolaplarının renklerinde değişikliğe gidebilir. Özellikle mutfağınız ışık almıyor ve mutfak dolaplarınız koyu renkler içeriyorsa, o halde açık renk tonlarını tercih ederek işe başlayabilirsiniz.

Ardından temin edeceğiniz bir matkap ile dolap kapaklarını sökebilir ve önce üstten zımpara yaparak sonrasında kapaklardaki hasarlı kısımlara dolgu malzemesi uygulayıp, tekrardan zımpara ile devam edebilirsiniz. Yapı marketlerden zımpara makinesi temin ederseniz, yapacağınız işlemler daha hızlı ve kolay ilerleyecektir. Boya seçimi yaparken çabuk kuruması ve aşırı koku yaymaması için su bazlı boya tercih etmenizi öneririz.

birevim kredisiz ev

Tek kat boya yeterli gelmeyeceğinden ötürü ilk kat boyayı yaptıktan sonra biraz beklemeli ve ardından ikinci kat boyayı uygulamanız gereklidir. Tabi ki, bu işlem sizleri biraz yoracaktır ama uçuk rakamlar ödeyerek mutfak dolaplarınızı değiştirmek yerine kendi emeğiniz ile Mutfak Dolaplarını Boyamak ve sonucunda çıkan görsel ile övünmek emin olunuz ki, oldukça hoş bir duygu olacaktır.

Mutfak dolaplarınızı isterseniz tek renk boyayabilir, isterseniz de iki veya 3 rengi kombine ederek hoş bir tasarım oluşturabilirsiniz. İşin bu kısmı tamamen sizlerin zevk ile hayal gücüne bağlıdır. Söz konusu Mutfak Boyama işlemi için fikir edinmeniz adına sitemizde öncesi ve sonrası şeklinde çeşitli görsellere yer vermiş bulunmaktayız.

Mutfağınızı boyama işlemine başlamadan evvel sitemizi ziyaret ederek ilgili görselleri inceleyebilir, zorlanmadan nasıl bir tasarım yapacağınıza karar verebilir ve sonrasında zaman kaybetmeden işe koyulabilirsiniz. Bu sayede eşiniz ve çocuklarınızla birlikte mutfağınızı yeniden yaratabilir ve keyifle vakit geçireceğiniz bir alana dönüştürebilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

2 × 5 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |