Ne Zaman Emekli Olabilirim? Diye Düşünme Taksitle Ev Sahibi Ol

Hayat döngüsü içinde yaşamsal fonksiyonlarının normal seyrini devam ettiren dar ve orta gelirli ailelerin tercih alanları ve yapmak istedikleri, hayata geçirmek istedikleri hayalleri sınırlı bir çerçevede gerçekleşeceği günü beklemekte zaten düşük seviyede seyreden gelir düzeyleri ile gıda ve barınma ihtiyaçlarını belli bir aşamaya kadar gerçekleştirebilmektedirler.

  • Genç yaşta hayata atılan, kendi ayakları üstün de durmaya çalışan genç istihdam gelecek nesilleri için tutun da emekli dar veya orta ölçekte gelir potansiyeline sahip tüm vatandaşların ev ve konforlu bir yasam alanı tercih etme hayalleri, daha da zorlaştıran bir süreci kapsamaktadır. Birevim “Ne zaman emekli olabilirim? Ne kadar maaş alabilirim? Diye düşünme taksitle ev sahibi ol“ sloganı ile küçükten büyüğe herkesin ev sahibi olması için kolları sıvamış, sosyal ve mali politikalar bünyesinde kamu ve özel nitelikli birçok kuruluşa örnek oluşturacak misyonla müşterilerinin ve meraklısı olan tüm ev sahibi olmak isteyen vatandaşın yaralarına merhem olmuştur.
  • Birevim normal şartlarda sadece birikim araçları sayesinde yıllarını para tasarrufu yaparak geçiren, çok dar gelirli vatandaşların uzun ve yıpratıcı bekleme serüvenine dur diyerek, genç yaşlı herkesin ev alma rüyalarını gerçeğe çevirmedesizin yanınızda yer alacak. Birevim her gelir durumundaki vatandaş içinbir çözüm sunuyor.
  • Taksitle ev alma düşüncesi istihdam sorunu yaşayan genç beyin göçü dağılımına, yıllarını çalışmaya adamış yaşlı ve nitelikli iş gücü evresini başarıyla tamamlamış emekli iş sektör erbaplarına bulunmaz bir fırsat sunarak ev almanın vermiş olduğu mutlulukla rahat nefes aldıracak kadar, inanılmaz bir umut ışığı huzmesi doğmasına izin vermiştir. Birevim taksitle ev almanın en rahat ve en hızlı sektör el firma hacmi uzmanlık alanları tercihi olarak hizmet vermeyi yıllardır olağanüstü başarı seçiciliği ile azimle sürdürmektedir.
birevim

2 Comments

    • Merhaba Mehmet Bey,
      Emeklilik ile ilgili sorularınızın cevabını en sağlıklı şekilde bir sosyal güvenlik uzmanından alabilirsiniz.

Leave a Comment

4 − two =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |