Nevşehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Afyonkarahisar faizsiz konut kampanyaları arasında en güvenilir ve en uygun finansman desteği olarak öne çıkan Birevim, peşinatlı veya peşinatsız modelleri ile bütçenize ve aylık ödeme tutarınıza karar verme ve evinizi kısa sürede satın alma imkanı sunuyor.

Birevim, ikinci el veya yeni ev satın almalarınızda kampanyaları olarak farklı tasarruf modelleri sunuyor.

birevim kredisiz ev

50 bin Türk lirasından başlayan fiyatlar ile Afyonkarahisar’da alacağınız ev tam bir yatırım aracı olacaktır.  Zengin mermer madenlerine sahip ilimizde kuvarsit, kireçtaşı, kum-çakıl, tuğla-kiremit, diyatomit, kalsit ve grafit bakımından oldukça zengindir.  Afyon, mermer kalitesi ve çeşitliliği ile dünya da önemli bir yere sahiptir.

Taksitle ev almak için Birevim tasarruf modellerinden faydalanabilirsiniz.  Aşağıda biraz detaylara yer vereceğiz.

Nevşehir nasıl ev alırız? İşte tüm bu soruların yanıtını aşağıda bulabileceksiniz.

Ev Almak İçin İzlenmesi Gereken Yollar?

Öncelikle gelir gider durumunuz belli olmalı! Bu hem sizi rahatlatır, çünkü her aya ne kadar tasarruf edeceğiniz ev taksit tutarınızı belirler.  Excel doyası ya da bir küçük defter işinizi görür.

  • Tasarruf miktarınızı belirlemeniz önemlidir.
  • Alacağınız ev ne kadar bu önemli bir sorudur? Bu vade sürenizi belirleyecektir.
  • Ek giderleri aylık gelir-gider tablonuza ekleyin.
  • Birevim uzman danışmanı ile irtibata geçin.

Birevim 30 yılı aşkın süredir, her gelir grubuna özel tasarruf modelleri sunan güvenilmesi gereken bir firma olduğunu ispatlamıştır.

Kredisiz ev almak için ilk adresiniz Birevim. Türkiye’nin herhangi bir yerinden dilediğiniz evi seçerek dilerseniz yatırım dilerseniz yaşamak için kredisiz satın alabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Tasarruf Modellerinin Hangisi Bana Uygundur?

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Peşinatsız ev sahibi ol ve kiracılıktan kurtul. Her ekonomi grubuna özel sistemler olduğundan bahsetmiştik. Birevim çekilişli sistemlerin de noter huzurunda yapılan kura sonucu sıra tespiti sağlanır.

Sıra tespitli sistemde ödeme planı size aittir. Ayda ne kadar ödeyebileceğinize kendiniz karar verirsiniz elbette bir alt rakam mevcut.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi Birevim’i ilk oluşturduğu sistemlerden biridir.  Noter huzurunda yapılan sıra tespit sistemin de çekilen kura evinize kaçıncı sıradan sahip olabileceğinizi görürsünüz.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2

Birevim’ in ilk kez dünyada uygulanmış sistemidir. Bu sistemde müşteri almak istediğiniz evin taksit tutarlarına kendisiniz karar verirsiniz. Eğer peşinatınız yoksa peşinatsız sistem üzerinden sisteme dâhil olmanız mümkündür. 80 kişiye kadar tasarruf programlarına dâhil olabilirsiniz. Evi teslim almak için Noter onaylı çekilişi bekleyebilirsiniz.

  • Faizsiz,
  • Vade farkı olunmaz,
  • Ek maliyet getiren kira yardımı almaz.
  • Evinize kendi fiyatından sahip olursunuz.
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Merkez bankası konut fiyat endeksine göre düzenlenen taksit tutarları mevcuttur. Birevim ’in bu sisteminde ev değerini koruyor.

Nevşehir Birevim Şubeleri Hangileridir?

Nevşehir’de bulunan Birevim ’den 444 23 53 randevu alabilmeniz için kontak bilgidir.

birevim

Leave a Comment

16 − fourteen =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |