Niğde Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Niğde ilinde kredisiz ve taksitle ev alma seçenekleri için faizsiz finansman şirketleri sizlere destek verecektir.  Ev almak istiyorsanız banka kredi faizleri sizleri korkutmasın. Niğde ev alma fırsatına sahipsiniz. 30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz finansman avantajlarını sizde değerlendirin.

Ev satın almak istediğinizde faizsiz konut sahibi olmak için

birevim kredisiz ev

Kredisiz ve faiz ödemeden, sadece sizin planladığınız ödeme seçenekleri doğrultusunda ev satın alabilirsiniz. Birevim ‘de taksitle ev nasıl alınır?

Birevim Niğde Kredisiz ev Alma Şartları Nelerdir?

18 yaşını doldurduysanız başvuru için ilk şartı yerine getirmiş oluyorsunuz. Ve her ay düzenli bir sabit geliri olan herkes avantajlı tasarruf finansmanından faydalanabilir.

Birevim tasarruf finans sisteminde peşinatsız, kredisiz ve küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Ev almak Birevim ile ekstra kolay!

Birevim Kredisiz Ev Satın Alma Yöntemleri

Faizsiz finansman içinde peşinat zorunluluğu bulunmuyor. Peşinat ödemek isterseniz bu yöntem de dahil olarak taksitlerinizi daha erken bitirebilirsiniz. Banka kredi faiz yükü olmadan sadece hizmet bedeli ödeyerek almak istediğiniz evi düşük fiyatlar ile edinebilirsiniz.

Çekilişli ya da çekilişsiz şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Aylık gelirinize göre ödeyeceğiniz taksitler ve taksit artışı isteyip istemediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Şimdi almak istediğiniz evi keşfedin ve hayallerinize alın. Özel ödeme planı için uzmanlar ile irtibata geçin

 

En önemli avantajlarından biri kredi yükü altına girmeden ev sahibi olmaktır. Evinizi kendi belirlediğiniz şartlarda satın alabilmeniz için müşterilerin ekonomik şartlarına uygun ödeme sistemleri oluşturulmuştur. Günümüze değin de bu sistemde binlerce kişi ev ve araba sahibi olmuştur.  Ülkenin herhangi bir yerinde dilerseniz ev dilerseniz araba alabilmek için ulaşın. Ve aklınıza gelen soruları sorun.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Niğde Şubesi

7.312 kilometrekare alana sahip Niğde ilinin en önemli kazanç noktası turizmdir. Peri bacalarından doğal coğrafi yapısına en çok ziyaret edilen illerimiz arasındadır.  Niğde’de ev sahibi olmak kredisiz mümkün! Aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşarak hemen evinizi satın alma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

 

Şehitler Mah. Firaki Sok. No:6 A-B Merkez / Niğde ve 0212 622 14 89 numaralı hattan aramanız mümkündür. www.birevim.com.tr web sitesini ziyaret edebilir. Form doldurarak size dönüş yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Danışmanlar size 24 saat içerisinde dönüş sağlayacaktır. Bu danışmanlarda firma gibi uzun süredir sektörde olan ve sizlere avantajları sunan kişilerdir.

Sonuç Olarak Tasarruflu Şekilde Ev Almak

Kredisiz ev almak bankadan faizle ev edinmekten daha avantajlıdır. Paranız cebinizde kalır ve üstelik faizsiz finansman sistemi devlet denetiminde ilerleyen bir sistemdir. Bu şirketi ayakta tutabilmek ve sistemin işleyişi için şirketlerden ciddi yatırım gücü beklenmektedir.  2006 yılından beri sektörde varlığını sürdüren Birevim ile karşılıklı güven esası ile iş birliğine girebilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

2 × five =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |