Raf Dekorasyon Fikirleri

Raflar mutfaklarınızdan banyolarımıza kadar evimizin her köşesinde bizlere kolaylıklar sağlar. Raf dekorasyon fikirlerinden yararlanarak siz de evinizde düşük maliyetlerle ve kolaylıkla raf fikirlerini uygulayabilirsiniz. Evinizin her bir köşesine bu raflardan koyarak hayatınızı kolaylaştırabilir ve aynı zamanda şıklık yaratabilirsiniz. Raf dekorasyon fikirleri ile uygun maliyetler ile kullanışlı raflardan faydalanabilirsiniz. Genellikle mutfağımızda kullandığımız rafları salonumuz, yatak odalarımız ve banyolarımızda da kullanabiliriz. Şıklığı sağlayabilmek için rafların duvarla birleştiği yerin gizli bir şekilde kalması çok önemlidir. Gizli bağlantısı bulunan duvar rafları ile eviniz daha şık bir hale dönüşecektir. Raf dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Mutfakta Raflar

Mutfak, kadınların günlerinin büyük bir bölümünü harcadığı bir alandır. Bu sebeple mutfaklarda en çok ihtiyaç duyulan şeylerden birisi raflardır. Mutfakta yemek yaparken sıklıkla kullanılan eşyaların elinizin altında bulunması hem size zaman kazandırır hem de mutfağınızın şık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Eğer mutfak dolaplarınızda yeterince yeriniz bulunmuyorsa da mutfağınıza raflar yerleştirerek eşyalarınızı bu raflara yerleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz ve herkesin görmesini istediğiniz eşyalarınız varsa bu raflardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kavanozlarda bulunan reçellerinizi de raflarda sergileyerek rengarenk bir ortam oluşturabilirsiniz.

Yatak Odalarında Raflar

Yatak odalarına raflar yerleştirerek kişisel eşyalarınızı bu alana koyabilir yerden tasarruf edebilirsiniz. Sadece yerden tasarruf etmek için değil dekorasyon için de raflardan yararlanabilirsiniz. Örneğin çerçevelerinizi bu alanlara koyarak sıcak ve şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bu raflar yatak odanıza değişik bir hava katacak.

Banyoda Raflar

Banyolarımızda pek çok kişisel eşyamız bulunur. Kişisel eşyalarınızı koyacağınız yer bulamıyorsanız raflar tam size göre. Raflarınıza kozmetik malzemelerinizi şampuanlarınızı ya da havlularınızı koyabilirsiniz. Düzenli bir şekilde raflara koyduğunuz eşyalarınız ayrıca dekorasyonunuzu da tamamlamaktadır. Bu raflara eşyalarınız dışında çeşitli ev aksesuarları ve rengarenk sabunlar, havlular koyarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Salonda Raflar

Salonda raflardan yararlanarak salonlarınıza sade ve şık bir hava katabilirsiniz. Salon için tasarlanmış olan pek çok mobilya vardır. Bu mobilyalar yerine daha az masraflarla hoş bir salon hazırlamanız mümkündür. Salonda raflardan yararlanarak kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Bu raflara daha sonra dilediğiniz aksesuarı koyarak değerlendirmeniz mümkündür.

Çalışma Odalarında Raflar

Evin her yerinde olduğu gibi çalışma odalarında da raflardan yararlanabilirsiniz. Çalışma odalarına yerleştirmiş olduğunuz raflar size oldukça kullanışlı bir ortam hazırlayacaktır. Çalışma odasında bulunan raflara başta kitap ve kalemlikler koymak üzere pek çok eşyanızı yerleştirebilirsiniz. Kullanacağınız rafları asimetrik olarak birbirinden farklı açılarda yerleştirmeniz çalışma odanızda değişiklik yaratacaktır.

birevim

Leave a Comment

16 − six =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |