Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Koşulları Nelerdir?

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı, Star TV ekranlarında pazar günleri yayınlanan bir dekorasyon programıdır. Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunmuş olduğu Vahe ile Evdeki Mutluluk programı, Vahe Kılıçarslan’ın harika sunumu ile 18 yıldır ekranlarda devam ediyor. Gerçekten yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği ve evlerine mutluluk getirdiği program uzun yıllardır, yüksek reytinglerle yayınına devam etmiştir.

birevim kredisiz ev

Star TV ekranlarında sevilerek izlenen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Vahe ile Evdeki Mutluluk birçok aileye dokundu. Özellikle evlerindeki eksikleri tamamlayan ve bu konuda yardım isteyen ailelere umut olan güzel dokunuşlarla evlerini güzelleştiren Vahe ile Evdeki Mutluluk programı her pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Vahe Kılıçarslan’ın sunumu ile evlerimize konuk olan program 2001 yılında başladığı yolculukta 18. yılını tamamladı. Başarılı sunucu Vahe Kılıçarslan 19. yılında yine Star TV’de programını yapmaya devam ediyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Programına Katılım Koşulları

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programına katılmak için yapabileceğiniz birkaç adım bulunuyor. Evinizi sil baştan dekore etmek isterseniz ilk önce internet sitesindeki başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmekte. Başvuru formundaki sorulara doğru ve net cevaplar vermek size olan güveni ve dönüşü hızlandıracaktır. Bu yüzden katılım formunu dikkatli bir şekilde okuyarak doğru bilgilerle ekibe göndermeniz size geri dönüş ihtimalini arttıracaktır.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Programına Katılmak Ücretli mi?

Programa katılım ücretizdir. Ancak, sizi arayıp para talebinde bulunan dolandırıcıların isteklerini dikkate almayın. Program hiçbir şekilde para talep etmiyor.

Programın Amacı Nedir?

Türkiye’nin bütün şehirlerinin dolaşıldığı programda yarışmaya başvuran kişilerin ihtiyaçları ve evinde gerçekleştirmek istedikleri tadilat dikkate alınarak evlerin kapısı çalınıyor. Gerçekten ihtiyaç sahibi olanlar ve evlerini yenileme imkanı olmayanların evlerine giden program, evin yenilenmesi gereken bölümlerini ücret almadan yapıyor.

Program Hangi Şehirlere Gidiyor?

Vahe Kılıçarslan’ın sunduğu program, Türkiye’nin birçok şehrine gidiyor. ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programı yalnızca belirli bir bölgeyi değil, bütün illerimizi dolaşıyor. Programa başvuranların arasında seçilen kişilerin evleri dekore ediliyor.

birevim

17 Comments

  • Merhaba Ayten Hanım,
   Vahe ile Evdeki Mutluluk programı hala başvuru almaktadır. Yeni yayın döneminde yeniden ekranlarda olacağı konuşulmaktadır.

 • Başvurumuzu yaptık bakalım umarım kabul ediliriz, ev yenileme işlemini çok güzel yapıyorlar

 • Bu yıl yayınlanırsa kaçırmadan her gün izlerim, çok seviyorum Vahe Beyin bu programını

  • Merhaba Süleyman Bey,
   Yaklaşık 20 yıldır yayınlanan programın müdavimleri çok sayıda.

 • Vahe ile Evdeki Mutluluk programını her gün kaçırmadan izlerdim, bu sezon verilirse süper olur

  • Merhaba Aysel Hanım,
   Henüz programın gidişatı ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır.

 • salonumu ve yatak odamı döşeyemedim halen boş durmaktadır imkanım olmadığı için gereğinin yapılmasını arzederiz

 • Konya’da yaşıyorum .evimin durumu kötü.kapilarim kırık. Yalnız yaşıyorum.68 yaşındayım .eşimi 2 ay önce koranadan kaybettim.maddi durumum iyi olmadığı için yaptıramiyorum.

 • Bizim durumumuzda iyi değil eşim çalışamıyor ben el işi yaparak evime bakıyorum 6 tane çocuğum var ne olur bana yardım edin

 • Ben başvuru yaptim ama sonuca ulasamadim bu siteye ulasilamiyor deniyor evim gecekondu iki oglum var birisi6 birisi7 yasindaçocuk odasi istiyolar maddi imkansizliklardan dolayi yapamadim cocuklarim dedi anne bize gelsin bu amca bizim evimizide yapsinlar dediler onlarin sansina katilmak istedim ama basvuru formunu doldurdum olmuyo nedense

 • Merhaba 94 yasında teyzemin evi catısını yaptıraöıyoruz nevsehır urgupte yasıyor ev kotu durumda yardımlarınızı bekiyoruz.Iyı gunler dılıyoruö

 • Merhabalar İzmir’de Çankaya’da evimizin durumu kötü iyi yada kötü bir şekilde evin içinde yaşamaya çalışıyoruz ben özel sektör de çalışıyorum eşim calismiyor 17 yaşında kızımız var okuyor aldığım maaş asgari ücret bugünun şartlarında yetisemuyirum evimin tadilatı ni yaptramiyorum
  Sizlerin yardımınızı bekliyorum.
  Saygılarımla

Leave a Comment

*

code

4 − 3 =