Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Koşulları Nelerdir?

Dekorasyon programları, son yıllarda ülkemizde en çok izlenen programların başında geliyor. Özelikle evlerini, odalarını yenilemek isteyip imkanı olmayanlara yönelik hazırlanan bu programlarda, eviniz anahtar teslim, tamamen yenilenmiş olarak hazırlanıyor. Ve işin en güzel kısmı ise cebinizden beş kuruş para harcamıyorsunuz.

birevim kredisiz ev

İmkanı olmayan vatandaşlar tarafından sıklıkla merak edilen ve araştırılan konulardan biri televizyon programlarında evleri yenilemeye yönelik oluşturulan konsept yapımlar. Bu programların iletişim bilgileri ve katılım şartları da en çok araştırılanlardan. Türk televizyon tarihinde en uzun soluklu programlarından biri olan Vahe ile Evdeki Mutluluk, ihtiyaç sahibi bir kişinin evini yenileyip teslim ediyor. Böyle olunca, programa binlerce başvuru oluyor. Vahe Kılışarslan, kendine has kişiliği, sunumu ve yardımsever tavırları ile yıllardır insanların beğenisini kazanıyor. Her hafta sonu evlerimize konul olan program, evinin ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken vatandaşların evlerini yeniliyor. Vahe, her programında farklı şehirlere gidiyor ve gittiği şehrin lezzetlerini de tanıtıyor.

Peki, programa katılmak isteyenler için whatsApp telefon numaraları, başvuru şartları nelerdir? Kimler programa katılabilir? Başvuru formuna nasıl ulaşılır?

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Şartları Nelerdir?

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına TOKİ’de evi olanlar, banka kredisi kullanarak yeni konut projelerinden ev alamadıkları için evlerinin dekorasyona ve yenilenmeye ihtiyacı olanlar katılabiliyor. Eski ve yenilenmeye ihtiyacı olan evlerin sahipleri, beyaz eşya, mobilya, halı, elektronik ev eşyaları gibi ihtiyaçlarını program sayesinde karşılayabiliyor. Vahe ile Evdeki Mutluluk programı ile ev kredisi ya da ihtiyaç kredisi alamayacağınız durumlarda eviniz ücretsiz olarak yenileniyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına telefon ile ulaşabilir, yeni bir mutfak mobiyası, yatak odası, salon, genç odası veya çocuk odanızı yenileyebilirsiniz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Ücretli mi?

Programla ilgili bir diğer merak edilen konu, yenilenen evlerden para alınıp alınmadığı oluyor. 25 yıldır ekranlarda olan Vahe, böyle bir yayın için herhangi bir ücret almıyor. Yenilenin evlerin hiçbirinden bedel alınmıyor, talep edilmiyor. Bu tür programlar sponsorluk anlaşmaları ile yayınlanıyor. Programa sponsor olan firma programa maddi destek sağlıyor.

Her programın yapımcısı kendi imkanlarıyla sponsor bularak yayın hayatına devam etmek zorundadır. Vahe’de ihtiyaç sahibi olduğunu düşündüğü kişinin evini yenilerken, firmalardan destek alıyor. Gittiği şehirlerdeki firmalarla anlaşma yapıyor. Beyaz eşya, elektronik eşya, genç odası, bebek odası, yatak odası ya da salon takımı gibi eşyaların karşılanması konusunda firmalarla bir reklam işbirliği yapılıyor. Bazen bu mobilya ve eşyalar farklı farklı kurumlardan temin edilebiliyor. Markalar programda kendi isimlerinin anılmasının karşılığında mobilyaları ücretsiz olarak veriyorlar. Bu anlaşmalara yayıncılık hayatında sponsorluk deniyor. Televizyon ekranlarında 30 saniyelik reklamların 100 bin TL’den başladığı varsayılırsa, sponsorluk veren firmaların karlı olduğunu söyleyebiliriz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Programının Yayın Saati Nedir?

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı, her Pazar günü 12.00 ile 14.00 arasında Star TV’de yayınlanıyor. Programın tekrarlarına hafta içi sabah 9.45’te yine Star TV’de izleyebilirsiniz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu

Programa, Star TV’nin resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet sitesindeki başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzda başvurunuz işleme alınıyor.

Başvuru sırasında verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size dönüş yapılıyor. Başvurunuzun kabul edildiği anlamına gelen bu telefon sayesinde sizin de evinizi yenilemek için elinize fırsat geçiyor.

Yalnızca başvurusu kabul edilenlere dönüş sağlanıyor. Dönüş yapılmayanların başvuruları ya kabul edilmemiştir ya da ileriki zamanlarda, programın yoğunluğuna göre dönüş yapılacaktır.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru formunu eksiksiz ve tam dolduran herkes başvurabilir, programın avantalarından yararlanabilir.

Vahe ile Evdeki Mutluluk İletişim Bilgileri

Programa başvurmak isteyenlerin öncelikle dikkat etmesi gereken başvuru esnasında doldurdukları forma eksiksiz ve gerçek bilgileri vermesidir. Başvurunuzu yaptıktan sonra soru ve taleplerinizi Star TV’nin resmi telefon numaraları üzerinden iletebilirsiniz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Programı Telefon Numarası: 0 212 335 00 00

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Sonucu Sorgulama

Programa başvurunuzu eksiksiz bir şekilde yaptınız ve program size dönüş sağladı. Başvurunuzu değerlendiren yapımcı şirket ilk olarak sizinle bir ön görüşme yapıyor. Bu görüşmenin ardından evinizin yenilenmeye müsait olup olmadığı, gerçekten ihtiyaç sahibi bir kişinin başvurusu mu diye inceleme yapıyor. Yapılan başvurular arasında en uygun olan ev sahibine telefonla ulaşılıyor. Eğer başvurunuz olumlu değilse size bir geri dönüş yapılmıyor ve başvurunuz olumsuz sayılıyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı için herhangi bir başvuru sorgulama yapamıyorsunuz. Program için yalnızca telefon ile geri dönüş sağlanıyor.

Başvuruda İstenen Bilgiler ve Belgeler Nelerdir?

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvururken sizden istenen belge ve bilgiler şu şekildedir:

Adınız, soyadınız, fotoğrafınız, medeni durumunuz, doğum tarihiniz, eğitim durumunuz, telefon numaranız, yaşadığınız şehir, adresiniz, kiminle yaşadığınız, yenilenmesini istediğiniz evin odalarına ait resimler ve evinizi neden yenilemek istediğinize dair kısa bir açıklama metni.

Bu açıklama metnini yazarken son derece dikkatli olmalısınız. Çünkü buraya yazacağınız bilgiler doğru olmalıdır. Kendinizi uygun bir dille ve gerçek bir şekilde ifade etmelisiniz. Başvuruların büyük bir çoğunluğu bu açıklama kısmında yazılan bilgiler doğrultusunda oluşturuluyor.

Açıklama kısmına yazacağınız, eğitim durumu, kendinizin veya eşinizin çalışma durumu, evdeki çocuk sayısı ve aylık geliriniz gibi dikkat çekici bilgileri yazarak, programın size olumlu geri dönüşünü sağlayabilirsiniz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Programının Whatsapp Hattı Var mı?

Programa başvurular yalnızca başvuru formu üzerinden yapılıyor. Whatsapp üzerinden herhangi bir başvuru bulunmuyor. Telefon, mektup gibi iletişim yolu ile de başvuru kabul edilmiyor. Vahe ile Evdeki Mutluluk programına Star TV’nin resmi internet sayfasından yapacağınız başvuru ile katılabilirsiniz.

Vahe ile Ev Yenileme Neleri Kapsıyor?

Programa kabul edildikten sonra evinizin ihtiyacı tespit ediliyor. Ev eşyası, beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya gibi ihtiyaçlar karşılanıyor. İstikbal, Bellona, Vivense, Ev Moda gibi birçok marka ile yapılan sponsorluk anlaşmaları neticesinde evinizin mobilyası yenileniyor. Aynı zamanda Vestel, Beko, Samsung gibi elektronik markaları da programa sponsor olabiliyor.

Vahe Kılıçarslan Kimdir?

Vahe Kılışarslan eski bir modeldir. Türkiye onu, yıllar önce “Cansız Manken Vahe” olarak tanımıştı. Katıldığı organizasyonlarda saatlerce hiçbir şekilde hareket etmeden cansız manken gibi ayakta durabiliyordu. Bu özelliği Vahe Kılışarslan’ın hızlı bir şekilde tanınmasına vesile oldu. 5 saat 26 dakika hiç hareket etmeden performans gösteren Vahe, bu özelliği ile dünya rekoru kırdı.

Vahe Kılıçarslan biyografisi:

Vahe Kılıçdarslan 1966 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Gerçek soyadı “Papaza“‘dır.

Eski bir manken olan Vahe Kılıçarslan Ermeni kökenli Türk vatandaşıdır.

İlk ve ortaokul eğitimini İstanbul’da yapan isim Marmara Üniversitesi’nde Spor Akademisi’ne girdi fakat sonrasında okulu bıraktı.

Farklı meslekler ile uğraşan ismin ilk büyük girişimi, askerlik arkadaşı ile birlikte İstanbul Aksaray ve Çağlayan ilçelerinde tavuk toptancılığı yapmak oldu. Daha sonraları Feriköy ve Kasımpaşa halk pazarlarında perakende olarak tavuk satışı yapan Vahe Kılıçarslan; 1994 yılından sonra ortaklığı bırakarak yalnız başına bu işi yapmaya devam etti.

birevim

17 Comments

  • Merhaba Ayten Hanım,
   Vahe ile Evdeki Mutluluk programı hala başvuru almaktadır. Yeni yayın döneminde yeniden ekranlarda olacağı konuşulmaktadır.

 • Başvurumuzu yaptık bakalım umarım kabul ediliriz, ev yenileme işlemini çok güzel yapıyorlar

 • Bu yıl yayınlanırsa kaçırmadan her gün izlerim, çok seviyorum Vahe Beyin bu programını

  • Merhaba Süleyman Bey,
   Yaklaşık 20 yıldır yayınlanan programın müdavimleri çok sayıda.

 • Vahe ile Evdeki Mutluluk programını her gün kaçırmadan izlerdim, bu sezon verilirse süper olur

  • Merhaba Aysel Hanım,
   Henüz programın gidişatı ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır.

 • salonumu ve yatak odamı döşeyemedim halen boş durmaktadır imkanım olmadığı için gereğinin yapılmasını arzederiz

 • Konya’da yaşıyorum .evimin durumu kötü.kapilarim kırık. Yalnız yaşıyorum.68 yaşındayım .eşimi 2 ay önce koranadan kaybettim.maddi durumum iyi olmadığı için yaptıramiyorum.

 • Bizim durumumuzda iyi değil eşim çalışamıyor ben el işi yaparak evime bakıyorum 6 tane çocuğum var ne olur bana yardım edin

 • Ben başvuru yaptim ama sonuca ulasamadim bu siteye ulasilamiyor deniyor evim gecekondu iki oglum var birisi6 birisi7 yasindaçocuk odasi istiyolar maddi imkansizliklardan dolayi yapamadim cocuklarim dedi anne bize gelsin bu amca bizim evimizide yapsinlar dediler onlarin sansina katilmak istedim ama basvuru formunu doldurdum olmuyo nedense

 • Merhaba 94 yasında teyzemin evi catısını yaptıraöıyoruz nevsehır urgupte yasıyor ev kotu durumda yardımlarınızı bekiyoruz.Iyı gunler dılıyoruö

 • Merhabalar İzmir’de Çankaya’da evimizin durumu kötü iyi yada kötü bir şekilde evin içinde yaşamaya çalışıyoruz ben özel sektör de çalışıyorum eşim calismiyor 17 yaşında kızımız var okuyor aldığım maaş asgari ücret bugünun şartlarında yetisemuyirum evimin tadilatı ni yaptramiyorum
  Sizlerin yardımınızı bekliyorum.
  Saygılarımla

Leave a Comment

13 + 15 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |