Welsoft Kumaş Nedir? Welsoft Kumaş Fiyatları

Welsoft kumaş; tamamen polyesterden üretilen rahat ve yumuşak dokusu ile dikkat çeken bir kumaş türüdür. Kullanım alanı zaman içerisinde artan welsoft kumaşların en belirgin özelliği yumuşak, sıcak tutan ve antibakteriyel bir kumaş olmasıdır. Günümüzde sıklıkla tercih edilmesinde nefes alabilen ve sağlığa uygun bir kumaş olmasının etkisi çoktur. Welsoft kumaşlar Türkiye’de üretilmektedir ve yerli sermayeye büyük bir katkı sağlamaktadır.

birevim kredisiz ev

Welsoft kumaşlar özellikle astım, bronşit ve alerjik çocuk ve yetişkinler tarafından tercih edilir. Rahat ve yumuşak kumaşı sayesinde en çok havlu ve bornoz üretiminde kullanılır. Leke tutmaması, alev almaması ve antibakteriyel oluşu welsoft kumaşları diğer kumaşlardan ayıran en önemli özellikleridir. Çamaşır makinesinde yıkanmak için uygun olan welsoft kumaşlar tüylenme ve çekme yapmaz. Havlu ve bornoz dışında halı, yatak örtüsü, yastık, battaniye, koltuk örtüsü, halı örtüsü, şal, ve kıyafet gibi kullanım alanları vardır. Terletmeyen ve hızlı kuruyan yapısı vardır.

Welsoft Kumaşın Özellikleri

  • Dokusu yumuşaktır ve sıcak tutar.
  • Kumaş nefes alır, terletmez.
  • Suyu kolay emer ve hızlı kurur.
  • Hijyenik, hipoalerjenik ve antibakteriyeldir.
  • Leke tutmaz, yanmaz ve uzun ömürlüdür.
  • Buruşmaz, kolay yıkanır ve kurur.

Özellikle soğuk ülkelerde çokça tercih edilen welsoft kumaşlar; çorap, hırka, bere, terlik, eldiven, yelek gibi kıyafetlerin yapımı için oldukça çok uygundur. Kış aylarında sıcak ve rahat tutması için sıklıkla kullanılır.

Welsoft kumaşların leke tutmaması ve antibakteriyel oluşu çocuk oyuncaklarının yapımında da tercih sebebidir. Yıkama talimatlarına uyulduğu sürece çekme yapmaz ve yumuşak dokusu bozulmaz. Welsoft kumaşları uzun senelerce kullanmak mümkündür. Welsoft kumaşlar %100 polyesterden üretilmiştir.

Özellikle ev hanımları tarafından tercih edilen welsoft kumaşlar halı örtüsü olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır. Halı üzerine yapışarak kaymasını önler. Farklı renk ve desenleri mevcuttur. Zevkinize uygun olanları seçerek welsoft kumaş satan sitelerden sipariş verebilirsiniz. Welsoft kumaş fiyatları ebatına ve türüne göre değişmektedir.

Welsoft Kumaş Kullanım Alanları

Welsoft kumaşlar; havlu, bornoz, halı örtüsü, yatak örtüsü, yastık, battaniye, koltuk örtüsü gibi ev tekstil alanlarında; şal, bere, çorap, hırka, terlik, eldiven, yelek, mont, etek, ceket gibi kıyafetlerde, çocuk oyuncakları ve süs eşyalarında sıklıkla kullanılır.

Welsoft Kumaş Fiyatları

Füme Welsoft Kumaş –  59,94 TL

Ekru Welsoft Kumaş – 59,94 TL

Koyu Taba Welsoft Kumaş – 59,94 TL

Somon Welsoft Kumaş – 59,94 TL

Koyu Vizon Welsoft Kumaş – 59,94 TL

Kırmızı Welsoft Kumaş – 59,94 TL

Pudra Welsoft Kumaş – 59,94 TL

birevim

Leave a Comment

fourteen − 1 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |