Yolculukta Dinleyebileceğiniz Spotify Şarkı Listeleri

Oynatma listeleri, Spotify’ın temel bir bileşenidir. Popüler müzik akışı hizmeti yalnızca belirli türlere ve ruh hallerine uygun şarkı koleksiyonları oluşturdu, aynı zamanda istediğiniz kadar çalma listesi de oluşturabilirsiniz.

İşte Spotify çalma listelerinizi yönetmenize yardımcı olacak bazı ipuçları. Bu ipuçlarının çoğunun Spotify’ın masaüstü uygulamaları için olduğunu unutmayın. Ancak bunları bir kez uygulamaya eklediğinizde, akıllı telefonunuzda da aynı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

birevim kredisiz ev

Eğer Yolculuk Aileniz İle İse Spotify Şarkı Listesi Nasıl Olmalı;

Türkçe dönem müzikleri 70’ler,80’ler listesi size hitap edecektir. Birlikte 90ların ve 2000lerin en sevilen şarkılarında dans edebilir ya da hüzünlenebilirsiniz. Her yaştan müzik dinleyicisinin keyifle dinleyeceği bu şarkılar için yolculuğunuzdan önce Spotify müzik listelerini kaydetmelisiniz!

  • TÜRKÇE 70LER
  • TÜRKÇE 80LER
  • TÜRKÇE 90LAR
  • TÜRKÇE 2000LER

Tek bir ağızdan söylenecek şarkılar listesi;

Road Trıp Sıng Along Songs, zamansız klasikler listesi için doğru adres Spotify’dir.  Neşeli yolculuklar için ısrarla öneriyoruz.

Yolculuğunuza Lezzet Katacak Jazz Classıcs

Manzaraya karşı yolculuk ettiğinizde en iyi seçimlerden biri Jazz Classics.John Coltrane, Bill Evans, Billie Holdiay gibi klasiklerdir. Hem sakin hem heyecanlı notalarda bu şarkılar yolculuğunuzu şölene çevirecektir.

Mevcut oynatma listenizi nasıl belirleyeceksiniz?

Bazen Spotify’ı dinlerken ve hangi çalma listesinde olduğunu merak ederken bir melodi duyabilirsin. Spotify masaüstü uygulamasını kullanırken, mevcut çalma listesine (veya albüme) anında geçmek için sol alt köşedeki albüm kapağına tıklayın.

Albüm kapağının üzerine geldiğinizde, sağ üstte bir ok simgesi göreceğinizi unutmayın. Geçerli oynatma listesini göstermek için bunun dışında herhangi bir yere tıklamanız gerekecek. Oku tıklarsanız, bunun yerine albüm kapağını büyütür veya küçültür.

Yolculuğa çıkarken, sevilen tüm şarkılar bir çalma listesine nasıl eklenir?

Kitaplığınıza kaydettiğiniz tüm şarkılardan bir mega çalma listesi oluşturmak istiyorsanız, bunları bir öncekine benzer bir yöntem kullanarak yeni bir çalma listesine kopyalayabilirsiniz. Spotify Premium’a sahipseniz ve hareket halindeyken veri kullanmadan dinlemek için büyük bir çalma listesi indirmek istiyorsanız bu harika bir seçenektir.

Yukarıda belirtildiği gibi yeni bir oynatma listesi oluşturun. Ardından, sol bölmenin Kitaplığınız bölümünden Beğenilen Şarkıları seçin. O bölümdeki bir parçayı vurgulamak için tıklayın, ardından tüm şarkıları seçmek için Ctrl + A (veya Mac’te Cmd + A ) tuşlarına basın. Son olarak, onları sürükleyin veya kopyalayın ve yeni oynatma listesine yapıştırın.

Uygulamayı indirin ve bileğinizden müzik çalın

Apple Watch’a sahip bir Spotify abonesiyseniz kayıttan yürütmeyi doğrudan bileğinizden kontrol edebilirsiniz. Bu, ister koşu sırasında ister evin içinde yürürken olsun, parçaları atlamak veya yeni bir çalma listesi seçmek için akıllı telefonunuzu kullanmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Resmi Spotify uygulamasıyla, Apple Watch sahipleri artık parçaları duraklatmak ve atlamaktan daha fazlasını yapabilir; hem özel çalma listeleri hem de Spotify Connect hizmetinizdedir.

 

birevim

Leave a Comment

1 × 4 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |