Kocaeli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kocaeli ev almak isteyen herkese farklı seçenekler sunan büyük bir şehirdir. Bu şehirde yaşayan aileler barınma ihtiyaçlarını karşılamak için bu seçenekler arasında kendileri için en uygun olanı tercih etmelidir. Bunun için BirEvim tarafından hazırlanan yöntemler insanlara kredisiz ve faiz farkı olmadan ev alma imkanı sunuyor. Bu özellikler dahi bu sistemi diğerlerinden bir adım öne çıkarıyor.

Ev almak için başvuran herkesin 18 yaşından büyük ve TC vatandaşı olması şartı var. Kurulan güvenilir sisteme dahil olanlarla özel bir sözleşme noter huzurunda imzalanıyor. Bu sayede hem şirket hem de sisteme dahil olan herkesin güven problemi ortadan kaldırılmış oluyor. Mantıklı olan seçim hem uzun vadeli ödeme yaparak hem de vade farkı vermeyerek sunulan bu basit sisteme dahil olmak diyebiliriz.

birevim kredisiz ev

Kocaeli Kredisiz Ev Nasıl Alınabilir?

Kredisiz ev almak herkesin hayalini kurduğu ancak finansmanını nasıl sağlayacağını bilemediği bir konudur. Bu noktada devreye BirEvim giriyor. Sundukları sistemler sayesinde insanlara gerekli finansman desteğini sağlıyorlar. Bunun için onlardan sisteme katılım ücreti isteniyor. Bu bir oran üzerinden hesaplanarak almak istedikleri evin değerine göre peşin olarak tahsil ediliyor.

Bunun dışında olan tüm ödeme planı alıcı tarafından yani sizler tarafından belirleniyor. Peşinat ödemeden, ara ödeme yapmadan, uzun vadeli koşullarda ev alarak faiz vermeden planınızı yapıyorsunuz. Planı yaparken sizlerin aylık gelirine göre belirlenen dört farklı ev alma yönteminden bir tanesini tercih etmeniz isteniyor. Tabi istenmesi halinde özel değişikliklerde sistemlere uygun olarak yapılabiliyor.

Kocaeli Taksitle Ev Almanın Avantajları

Taksitle ev almak bu sayede daha kolay ve basit bir hal alıyor. Yatırım amaçlı veya barınmak için bu sistemi tercih etmenin sağladığı avantajlar belli olduğu için aynı sistem Türkiye’nin her yerinde kullanılıyor. Size bir ev dayatmıyorlar aksine istediğiniz evi sizin adınıza alarak belirli şekilde ödemesini yapmanız isteniyor. Özel gruplar kurularak aynı düşüncede birçok insan bir araya getiriliyor.

Yapılan çekiliş sistemiyle birlikte evi alacağınız tarih belirleniyor. Siz o tarihe kadar ödeme yapmaya devam ediyor isterseniz o tarihten sonra ödeme planınızı değiştirebiliyorsunuz. Bu sistem içerisinde olan hiçbir şey alıcıya zor olarak tutulmuyor. Tüm planı kendiniz yaparak istediğiniz eve rahatça ulaşabiliyorsunuz.

birevim

5 Comments

  • Faizsiz ev sahibi olmak ve ufak taksitler ödemek gerçekten büyük fırsat

  • Kredisiz faizsiz olması çok güzel, ancak evin teslimatının ne zaman olacağı şansınıza bağlı olması biraz kötü

  • Faizsiz kredisiz ev sahibi olabilmek çok büyük fırsat, banka faizleri çok yüksek şu an

  • Kocaeli tarafında çok güzel konutlar var ve bunlardan birine faizsiz sahip olabilmek süper bir şey 🙂

Leave a Comment

11 − 10 =

Copyright © 2019. Uzmanevim.com |